طراحی سایت

طراحی سایت لازمه هر کسب و کاری می باشد و قبل از شروع طراحی وب سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو جهت افزایش ترافیک سایت (سئو) را در دستور کار خود قرار دهید. گروه وب سازان خزر به شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، اقدام می نماید، آنالیز کلمات کلیدی کمک شایانی به افزایش ترافیک سایت، یافتن بازارهای جدید و بهینه سازی زمان جستجو می نماید.

گروه طراحی سایت وب سازان خزر برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که بنیاد یک فرآیند طراحی سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه طراحی وب سایت و راه اندازی آن، برندی که طرف قرارداد وب سازان است بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید.

در فرآیند مشاوره طراحی وب، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

در این فرایند، کارکنان و متخصصین ما به مراجعین توضیح می دهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.

در وب سازان، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی وب از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. گروه های کاری کاسپید، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند منظم، آن را قالب بهترین طراحی وب سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در کاسپید است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

مراحل طراحی سایت وب سازان :
وب سازان کلیه پروژه های پیاده سازی سایت را در فازهای اصلی زیر پیاده سازی می نماید:

امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی
درآوردن نقشه سایت یا لایوت اولیه از امکانات سایت
طراحی قالب گرافیکی سایت
تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
HTML صفحات سایت بر اساس آخرین متدهای روز
تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot
آنالیز کلمات کلیدی
بررسی آمارها پس از بارگذاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی

X